Strona główna

Witamy na naszej stronie

 

 

 

                                                                                               

Najnowsze aktualności

Przejdź do -

„Totus Tuus”

20 października 2020
Pod hasłem „Totus Tuus” po raz dwudziesty obchodzony był w Polsce i na całym świecie Dzień Papieski. To jednocześnie jubileusz dwudziestolecia działania Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierającej w zakresie edukacji i kultury zdolną i niezamożną młodzież z małych miejscowości.
Dorota Koroś
Czytaj więcej o: „Totus Tuus”
Przejdź do -

Dzień Edukacji Narodowej

19 października 2020

4 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Spotkanie w dobie pandemii koronawirusa było inne niż zwykle. 

Samorząd Uczniowski
Czytaj więcej o: Dzień Edukacji Narodowej
Przejdź do -

ABC grzybiarza

19 października 2020

Dnia 9 września 2020 roku do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele Sanepidu z Ostrowi Mazowieckiej w celu przeprowadzenia akcji edukacyjnej z zakresu znajomości grzybów. Panie przybliżyły naszej młodzieży wiedzę na temat znajomości grzybów. Znaleźli się wśród uczniów tacy, którym tematyka grzybów była bardzo dobrze znana. Jednym z takich uczniów okazał się Kacper Dąbrowski. 

Czytaj więcej o: ABC grzybiarza
Przejdź do -

"Wolność jest w nas"

19 października 2020

67 lat temu, w nocy z 25 na 26 września 1953 roku, funkcjonariusze Urzędu Bezpieczeństwa aresztowali Prymasa Polski Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wywieźli go z warszawskiego Pałacu Prymasowskiego do klasztoru w Rywałdzie, gdzie został internowany.
Na kilka dni przed uwięzieniem Prymas powiedział:

Dorota Koroś
Czytaj więcej o: "Wolność jest w nas"
Przejdź do -

Pomóżmy Michałkowi

2 października 2020

Koło Wolontariatu Szkoły Podstawowej w Kiełczewie przyłącza się do pomocy Michałkowi Boguckiemu zbierając pieniążki. POMAGAJMY!!!

 

 

Katarzyna Karwowska
Czytaj więcej o: Pomóżmy Michałkowi
Przejdź do -

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie

25 września 2020
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły zostali LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO konkursu „Prymas Wyszyński – „Człowiek Niezwykłej Miary” organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 
Andrzej Koroś
Czytaj więcej o: Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie