Strona główna

Witamy na naszej stronie

 

 

                                                                                               

Najnowsze aktualności

Prezentujemy prace plastyczne uczniów wykonane dla swoich Mam

26 maja 2020

Dzień Matki. Wideożyczenia uczniów klasy siódmej.

26 maja 2020

Jak trzecioklasiści uczą się i bawią?

26 maja 2020

Uczniowie klasy trzeciej, pod kierunkiem swojej wychowawczyni p. Katarzyny Karwowskiej, pilnie uczestniczą w zajęciach realizowanych w formie zdalnej. Z okazji Dnia Matki wykonali piękne laurki. Znajdują też czas na zabawę i odpoczynek. A wszystkim podzieli się z nami przesyłając krótki filmik. Zachęcamy do obejrzenia.

 

Katarzyna Karwowska
Czytaj więcej o: Jak trzecioklasiści uczą się i bawią?

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19 W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KIEŁCZEWIE

24 maja 2020
Przejdź do -

Społeczność naszej szkoły w hołdzie Janowi Pawłowi II w dniu jego 100 urodzin

18 maja 2020

KOMUNIKAT POLICJI

27 marca 2020

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich.


Drodzy uczniowie! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o Wasze bezpieczeństwo apeluje o stosowanie się do zaleceń. Bardzo istotne jest, abyście w tym trudnym dla Wszystkich okresie zaniechali kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikali miejsc publicznych oraz pozostali w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia, nie tylko Was, ale i Waszych bliskich.

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT POLICJI